Jako organizacja non-profit poszukujemy wolontariuszy, czyli osób chętnych do zaangażowania się w projekty Fundacji nieodpłatnie, w zamian za możliwość pracy przy realizacji nietypowych przedsięwzięć artystycznych.

  

Możemy zaoferować możliwość zdobycia lub poszerzania Waszych doświadczeń w świecie wydarzeń kulturalnych, pracy (często wytężonej, lecz satysfakcjonującej) w przyjaznej atmosferze, poznania i wspierania niezależnych artystów z różnych  kręgów kulturowych.

Wasza praca może pomóc wielu wybitnym ludziom, by poczuli się w Gdańsku zaopiekowani i mogli  przez to w pełni wyrazić swoje artystyczne idee.

 

 

 

Czekamy na osoby dysponujące czasem, zainteresowane kulturą, muzyką, dziennikarstwem, fotografią, filmowaniem wydarzeń kulturalnych - gotowych pomóc w sobie najwłaściwszy sposób. 

Nie potrzebujemy cv - liczymy na Wasz zapał! Zgłoszenia lub pytania do nas kierujcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiemy na każde **************************